Information
Search
Хіти продажів
Товари зі знижкою

NARODFARMA - інтернет-магазин товарів для здорового способу життя

На сьогоднішній день в сучасній науковій медицині значення слова лікарські трави складно переоцінити. Лікарські засоби виготовлені на основі лікарських трав, в деяких випадках можуть надати куди більш виражений ефект на хворобу ніж їх синтетичні аналоги. Але не варто забувати, що тільки лікар може професійно поставити Вам діагноз, оцінити розвиток і перебіг хвороби, а також призначити Вам потрібні ліки. Тому нагадуємо, що лікарські засоби на основі лікарських трав необхідно приймати тільки після консультації з лікуючим Вас лікарем.

Тільки в нашому інтернет-магазині товарів для здоров'я Ви зможете придбати товар в режимі on-line або замовити по телефону. Також у нас велика різноманітність видів доставки і оплати, серед яких Ви вибираєте тільки ті які підходять Вам, ми не нав'язуємо використання тієї чи іншої служби доставки, також завдяки співпраці з кур'єрською службою Нова Пошта ми домоглися найнижчих цін на вартість доставки.

На сторінках нашого Інтернет-магазину Ви знайдете такі трави як борова матка, червона щітка (червона щітка і борова матка) яка допоможе якщо у Вас проблеми по жіночій лінії, кукольник лікарський якщо у Вас алкогольна залежність, морозник кавказький, ягоди годжі якщо у Вас проблема із зайвою вагою, якщо у Вас проблема з щитовидною залозою - рекомендуємо купити перстач білий. Як бачите лікування лікарськими травами дуже широко.

Також в розділах нашого інтернет-магазину Ви знайдете розділ ароматоваров , в якому представлені ефірні масла, масла для масажу, Фітобальзам, ароматичні солі і багато іншого.

Зовсім недавно у нас з'явився розділ з високоякісними китайськими чаями Пу Ер і Оолонг. Пуер благотворно впливає на органи травлення, шлунок, кишечник, нормалізує обмін речовин, розщеплює жирові волокна, виводить накопичені шкідливі речовини і таким чином очищає кров, печінку, зменшує вміст холестерину в крові. У нас Ви можете купити пу ер як в подарунковій упаковці наприклад: Пу Ер Бінг-ча преміум, Пу Ер Китайський гороскоп, Пу Ер Бінг-ча білий, так і на вагу по 50 грам, наприклад: Золотий Пу Ер, Пу Ер Білий, Пу Ер Ваніль, Пу Ер розсипний, Пу Ер Шоколадний, а також для цінителів цього благородного напою ми пропонуємо купити Ча-гао (смола пуер).

Але ми настійно рекомендуємо Вам проконсультуватися з лікарем, і дізнатися про методи та варіантах застосування лікарських трав.

В нашому інтернет-магазині також представлений каталог статей, який ми регулярно оновлюємо. Ви можете знайти цікаві для Вас статті в розділах: Лікувальні властивості рослин , Застосування основних захворювань , Рецепти краси, Чайна Енциклопедія.

Розділ товарів настойки зручно розбитий на підрозділи: настоянки трав і настойки з грибів (фунготерапія).

Бажаємо Вам ніколи не хворіти і завжди бути здоровими!

Останні відгуки