Information
Search

Червона щітка - помічник імунітету

Червона щітка - це лікарська рослина, що володіє дуже високими адаптогенні і імунними властивостями для відновлення організму людини.

Це лікарська рослина допомагає відновити імунітет, тому її рекомендують ослабленим хворим, після важких перенесених операцій , після хіміотерапії. Вона сприяє очищенню кровоносної системи і всього організму від шлаків, відновлення формули крові, а також омолодженню всього організму. Червону щітку застосовують при лікуванні хвороб серця, гіпертонії, а також використовують при спазмах судин головного мозку. Червона щітка успішно застосовується при лікуванні атеросклерозу, лейкоз і анемії. Вона підвищує гемоглобін і очищає кров.


Надзвичайно корисна червона щітка і для жіночого організму , створюючи в ньому ті умови, які не дають хвороб розвиватися. Перш за все, вона впливає на сечостатеву систему. Відомі також унікальні властивості цієї рослини омолоджувати організм.

У народній медицині Алтаю червону щітку використовують жінки при лікуванні фіброміоми і міоми матки, мастопатії, кістоз яєчників і матки, ерозії шийки матки, ендометріозу, нерегулярних і хворобливих менструацій і багатьох інших гінекологічних захворювань. Застосовується червона щітка також і при аденомі простати і простатиті. Ця рослина також допомагає усунути ендокринні порушення, а також використовується для лікування захворювань вірусного і бактеріального походження.

 
Товари які згадувалися в цій статті
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.
 
 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.