Information
Search

Застосування борової матки і червоною щітки в лікуванні безпліддя

З труднощами настання вагітності з кожним роком стикається все більша кількість молодих пар. Хтось спочатку звертається до методів народної медицини, а хтось тільки після того, як розчарувався в аптечних препаратах.

Велика кількість позитивних відгуків в лікуванні безпліддя мають наступні лікарські трави:

Багато молодих мам тішаться материнству, а саме завдяки тому, що завагітніли і успішно виносили малюка, завдяки цим травам. На сьогоднішній день активно проводяться дослідження червоною щітки і борової матки в можливостях застосування в сучасній медицині.


Вплив червоної щітки і борової матки на жіночий організм

Борова матка відома тим, що діє як природний протизапальний і фітогормональний препарат на жіноче здоров'я. Завдяки цьому з'являється можливість вирішити більшість проблем, що стосуються зачаття. Борова матка може допомогти завагітніти , якщо безпліддя пов'язане з такими захворюваннями:

  • ендометріоз;
  • непрохідність труб;
  • порушення функції яєчників;
  • запалення жіночих статевих органів.

Слід зазначити, що борова матка ефективно впливає не тільки на лікування жіночого безпліддя, а й на рішення проблем по чоловічій частині.

Червона щітка - ефективний спосіб вирішення проблем з безпліддям, якщо вони виникли на тлі таких захворювань:

  • ендокринні захворювання;
  • статеві інфекції вірусного і бактеріального походження;
  • запалення жіночих статевих органів;
  • кандидоз.

Червона щітка відома своїм сечогінним, адаптогенною і імуностимулюючу дію. Бувають випадки, коли одного лікарської рослини недостатньо для лікування безпліддя. У таких випадках необхідне застосування комплексу рослин, які застосовуються циклічно, в залежності від дня місячного циклу. Для цього використовуються такі рослини:

Приймаючи рішення лікувати безпліддя лікарськими травами, слід розуміти, що це досить тривалий працю, який вимагає величезної терплячості, уваги і режиму. Проблеми, які утворилися за тривалий період, не можуть зважитися в одну мить. Як правило, курс лікування травами займає близько шести місяців.

В деяких випадках вагітність настає приблизно через місяць лікування , але якщо це відбулося, то це ознака того, що жінка не мала проблем зі здоров'ям, тільки не вистачало підтримки для организма. Часто при лікування безпліддя травами настає загострення захворювань, яке проходить після усунення причин їх виникнення.

Методи застосування Лікарські трави при лікування безпліддя

Для швидкого позбавлення від безпліддя дуже важливо правильно скласти курс для прийому лікарських трав. Не можна використовувати рослини в менструальний період. Кращий період для початку прийому - третій-п'ятий день циклу.

Існує думка, що для кращого ефекту слід приймати одночасно обидві трави, але насправді краще просто чергувати їх використання. Одна зі схем прийому полягає в наступному:

  • два тижні п'ється борова матка;
  • два тижні п'ється червона щітка.

У перервахможна використовувати і комплекс інших підтримують трав.

При лікуванні однієї борової маткою або червоною щіткою повний цикл прийому становить 21 день. Пропускається менструальний період, після чого починається новий цикл лікування. Допускається застосування трав від трьох до шести послідовних циклів. Після цього необхідно зробити тривалу перерву.

Всі трави застосовуються всередину у вигляді спиртової настоянки або водного відвару. Рекомендується застосування настоянки виключно натщесерце, два-три рази на день. Одноразова доза прийому становить до однієї чайної ложки. Для приготування настоянки на 100 грам трави береться літр горілки або спирту, заливається в банку, яка зберігатися в темному, прохолодному місці протягом одного місяця.

Відвар лікарських трав готується значно швидше настоянки. Для його приготування досить всього 10-15 хвилин на водяній бані. Наступний етап - наполягання відвару, що тривати протягом однієї години. Для приготування відвару на один день на десять грам трави береться дві склянки води. Після настоювання все проціджують, ділиться на кілька частин і випивається протягом одного дня.

Для настоювання трав найкраще використовувати термос . Борова матка менш приємна на смак в порівнянні з червоною щіткою. Для заварювання червоною щітки можна використовувати меншу колічесaтво води.

Якщо необхідно прискорити процес настоювання трави, можна підігріти її на повільному вогні. В такому випадку необхідно буде більша кількість води - до половини літра, так як частина води випаруватися.

 
Товари які згадувалися в цій статті
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.
 
 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.